Eugen Nevan - Loďka na břehu

Olej na sololitu, 16x22 cm, signováno vlevo dole E. Nevan, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914-1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 242 000 Kč.

8214. Loďka na břehu
Dražba ukončena:23.02.2017 18:34:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč