Eugen Nevan

36910. V kavárně

popis: Olej na plátně, 50x59 cm. Signováno vlevo dole E. Nevan. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.. a synem autora.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

dražba ukončena: 31.10.2019 23:03:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 65 000 Kč