Eugen Nevan - Zátiší s kyticí a jablky

Olej na kartonu, 36x29 cm. Signováno vlevo dole E. Nevan 48. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914-1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 242 000 Kč.

34168. Zátiší s kyticí a jablky
Dražba ukončena:27.06.2019 22:24:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč