Eustach Kadlec - Zátiší s kyticí

Olej na plátně, 45x35 cm. Signováno vpravo dole E. Kadlec. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 – 1980
Malíř, přítel malíře Otakara Stryhala.

20151. Zátiší s kyticí
Dražba ukončena:30.05.2018 18:33:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč