Eva Bednářová - S vějířem

Litografie, 33x24 cm. Signováno tužkou vpravo dole Eva Bednářová 1976. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1937 – 1986
Grafička, ilustrátorka. Studovala na VŠUP v Praze u A. Strnadela. Věnovala se zejména ilustraci pro děti a mládež. Ve volné tvorbě a ilustrování se projevoval její zájem o východní kultury. Byla členkou SČUG Hollar. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, GHMP, PNP Praha, SNG Bratislava, MU Olomouc, GVU Karlovy Vary, Muzeum Sztuki Lodž.

103104. S vějířem
Dražba ukončena:01.10.2023 20:35:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.10.2023 20:32:18 10062
500 Kč 01.10.2023 19:25:55 9294