Litografie, 33x24 cm. Signováno tužkou vpravo dole Eva Bednářová 1976. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1937 – 1986
Grafička, ilustrátorka. Studovala na VŠUP v Praze u A. Strnadela. Věnovala se zejména ilustraci pro děti a mládež. Ve volné tvorbě a ilustrování se projevoval její zájem o východní kultury. Byla členkou SČUG Hollar. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, GHMP, PNP Praha, SNG Bratislava, MU Olomouc, GVU Karlovy Vary, Muzeum Sztuki Lodž.