Olej na desce, 40x28 cm. Signováno vpravo dole E. Brožová 2001. Rámováno.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1948 Akademická malířka a sochařka. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 200 Kč.