Olej na dřevě. 72x51 cm. Signováno vpravo dole E. Brožová 1996. Olištováno.
o autorovi: 1948 Akademická malířka a sochařka. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 200 Kč.