Eva Heřmanská - Sport III

Tempera, 42x30 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Vzadu autorský štítek

o autorovi: 1950
Malířka, grafička, autorka smaltů. Studovala VŠUP v Praze u profesorů Nováka, Menčíka, Vacka. Věnovala se volné tvorbě a objektům ze smaltu, zabývala se vitrážemi i objekty pro architekturu.

12036. Sport III
Dražba ukončena:29.06.2017 20:44:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč