Eva Míčková - Konvolut 2 kreseb

Kresby, 49x40 cm a 40x57 cm. Signovány Eva Míčková. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1946-2005
Narodila se v Praze. Studovala pražskou AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnovala olejomalbě a akvarelu. Ztvárňovala přírodní motivy. Působila také jako restaurátorka. Její dílo je zastoupeno v NG a mnoha soukromých sbírkách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

96868. Konvolut 2 kreseb
Dražba ukončena:11.06.2023 20:43:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč