Eva Míčková - Spící

Olej na plátně, 90x90 cm, signováno vpravo dole Eva Míčková 79, olištováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

o autorovi: 1946-2005
Narodila se v Praze. Studovala pražskou AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnovala olejomalbě a akvarelu. Ztvárňovala přírodní motivy. Působila také jako restaurátorka. Její dílo je zastoupeno v NG a mnoha soukromých sbírkách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

15520. Spící
Dražba ukončena:24.01.2018 21:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč