Evropa 1. pol. 19. stol. - V krčmě

Olej na dřevěné desce, 14x22 cm. Nesignováno Rámováno.

Nejdelší strana: 33 cm

Evropa 1. pol. 19. stol.
118031. V krčmě
Dražba ukončena:23.06.2024 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč