Evropa 19. století

47173. Holčičky v lese VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 94x74 cm. Monogramováno vlevo dole J.Z. 1880. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 25 dnů, 6 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 14 000 Kč