Evropa 19. století - Holčičky v lese VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 94x74 cm. Monogramováno vlevo dole J.Z. 1880. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Evropa 19. století
47173. Holčičky v lese VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:29.07.2020 19:12:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč