Evropa 1. pol. 20. stol. - Koberec I

Rozměr: 140x68 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 1. pol. 20. stol.
120114. Koberec I
Zbývá:20 dnů, 17 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 11.07.2024 12:51:39 5572