Evropa 1. pol. 20. stol. - Koberec II

Rozměr: 140x70 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 1. pol. 20. stol.
120132. Koberec II
Zbývá:20 dnů, 17 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:32:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 11.07.2024 12:53:38 5572