Evropa 2. pol. 19. stol. - Sv. František

Olej na plátně, 58x41 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

Evropa 2. pol. 19. stol.
153813. Sv. František
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:36:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2026 23:06:24 15031