Evropa 20. století - Venkovní květináč II

Beton, Celková výška: 56 cm, průměr květináče: 43 cm.

Pozn. Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci

nevhodné pro přepravu
Evropa 20. století
154025. Venkovní květináč II
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:44:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč limit (30.01.2026 0:13:08) 1083
3 000 Kč 30.01.2026 0:08:32 19341