Olej na dřevě. 30x31 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Neodborně restaurováno, přemalaba, retuše. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.