Evropa - Bavorsko? 1604 - P. Maria - polopostava

Olej na dřevě. 30x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Neodborně restaurováno, přemalaba, retuše. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Evropa - Bavorsko? 1604
50073. P. Maria - polopostava
Dražba ukončena:08.10.2020 20:13:34
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:30 000 Kč