Evropa - Bavorsko? 1604

50073. P. Maria - polopostava

popis: Olej na dřevě. 30x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Neodborně restaurováno, přemalaba, retuše. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 17 000 Kč