Evropa - Podnos, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 740,65 g

Oválný, tvarovaný profilovaný okraj, 49x30 cm, r-u punc 1872-1921.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa
49939. Podnos, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 740,65 g
Dražba ukončena:07.10.2020 21:56:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč