Evropa

51447. Prsten s mořskou perlou a diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-34, kameny zasazeny ve stříbře, hrubá hmotnost 2,55 g

popis: Přírodní perla a diamanty starého briliantového brusu celk. cca 0,35 ct (H-I/Si).

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč