Evropský malíř 1. pol. 18.století - Venkované

Olej na plátně, 64x91 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Přiložena restaurátorská zpráva.

Evropský malíř 1. pol. 18.století
51974. Venkované
Dražba ukončena:29.10.2020 22:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč