evropský malíř 18. stol. - V krčmě

Olej na kartonu, 27x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

evropský malíř 18. stol.
86414. V krčmě
Dražba ukončena:01.12.2022 20:27:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč