evropský malíř 18. stol.

52859. Antičtí bohové na hoře Olymp

popis: Olej na plátně, 70x57 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.11.2020 21:46:34

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 500 Kč