evropský malíř 18. stol. - Antičtí bohové na hoře Olymp

Olej na plátně, 70x57 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

evropský malíř 18. stol.
52859. Antičtí bohové na hoře Olymp
Dražba ukončena:25.11.2020 21:46:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč