evropský malíř 2. pol. 18. stol. - Pták na lovu

Olej na plátně, 46x36 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

evropský malíř 2. pol. 18. stol.
51952. Pták na lovu
Dražba ukončena:29.10.2020 21:45:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč