evropský malíř přelomu 18. a 19. stol. - Portrét mladíka

Olej na plátně, 39x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Restaurováno.

evropský malíř přelomu 18. a 19. stol.
52974. Portrét mladíka
Dražba ukončena:26.11.2020 20:21:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč