Ewa Nemoudry

49163. Papírové loďky

popis: Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole E. Nemoudry 15. Nerámováno.

o autorovi: 1957
Narodila se v polské Poznani. V Praze studovala UMPRUM u prof. Svobody. Začínala jako výtvarnice oděvních modelů, později se začala věnovat volné malířské a grafické tvorbě. Je především figuralistkou, nevyhýbá se ani portrétní malbě. Vedle malby se věnuje i barevné litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 15 000 Kč