E. Z. Zbraslavský - Auta na Karlově mostě

Akvarel, 46x67 cm, signováno vlevo dole E. Z. Zbraslavský 32, rám, pasparta, zaskleno.

4818. Auta na Karlově mostě
Dražba ukončena:26.05.2016 19:23:28
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč