E. Z. Zbraslavský - Kravský povoz

Olej na plátně. 38x44 cm. Signováno vpravo dole E.Z. Zbraslavský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narozen ve Žďáru nad Sázavou roku 1906. Studoval v Berlíně UMPRUM a AVU. Měl několik souborných výstav v Čechách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 300 Kč.

302476. Kravský povoz
Dražba ukončena:02.12.2019 20:39:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč