F. Čech - Jiřiny ve váze

Olej na sololitu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole F. Čech. Rámováno.

Nejdelší strana: 88 cm

154517. Jiřiny ve váze
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč