František Karel Hron - Světlo v chaloupce

Olej na plátně, 40x55 cm. Signováno vpravo dole F.K. Hron. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

21225. Světlo v chaloupce
Dražba ukončena:27.06.2018 21:07:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 500 Kč