F. Kobliha, Z. Braunerová, T.F.Šimon a další - Dřevoryty členů SČUG Hollar

22 grafických listů v obálce, 27x20 cm. Všechny signovány v tisku. Vyšlo v roce 1931 ve stech souborech. Volné listy.

Pozn.: Desky mírně poškozeny.

F. Kobliha, Z. Braunerová, T.F.Šimon a další
48027. Dřevoryty členů SČUG Hollar
Dražba ukončena:16.09.2020 21:46:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč