F. Oury - Zimní radovánky

Nejdelší strana: 40 cm

Olej na plechu, 30x22 cm. Signováno vlevo dole F. Oury. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

vydraženo top
105014. Zimní radovánky
Dražba ukončena:29.10.2023 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč