F. Šourek - Břízy v krajině

Olej na kartonu, 50x70. Signováno vpravo dole F. Šourek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1904 - ?
Malíř krajinář, působil ve Velkém Oseku u Kolína.

33650. Břízy v krajině
Dražba ukončena:26.06.2019 18:14:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.06.2019 18:09:04 3291