F. Šourek

39794. Mořský příboj

popis: Olej na plátně. 68x100 cm. Signováno vlevo dole F. Šourek. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:45:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč