F. Šourek - Mořský příboj

Olej na plátně. 68x100 cm. Signováno vlevo dole F. Šourek. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1904 - ?
Malíř krajinář, působil ve Velkém Oseku u Kolína.

39794. Mořský příboj
Dražba ukončena:29.01.2020 19:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč