F. Šourek

39794. Mořský příboj

popis: Olej na plátně. 68x100 cm. Signováno vlevo dole F. Šourek. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

zbývá: 6 dnů, 15 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:45:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč