F. Šourek - Podzimní nálada

Olej na plátně, 66x96 cm. Signováno vpravo dole F. Šourek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - ?
Malíř krajinář, působil ve Velkém Oseku u Kolína.

31304. Podzimní nálada
Dražba ukončena:25.04.2019 21:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč