F. X. Procházka - Interiér chrámu

Olej na kartonu, 50x45 cm, signováno vpravo dole F. X. Procházka, Lübeck 1922, rám.

1887, Příbram - 1950
Žák pražské akademie (1908-1913; prof. Bukovac, Schwaigr a Pirner). Věnuje se malbě krajin se zvířaty, ale také figurální tvorbě a znázorňování architektury. Cestoval po Německu, Amsterdamu, Antverpách i Paříži. Dekorativní malíř a restaurátor.

2862. Interiér chrámu
Dražba ukončena:01.10.2015 19:27:00
Vyvolávací cena:1 700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč