17x21 cm, 34x20 cm a 25x32 cm. Signovány F.X. Procházka. 2x rám, sklo, 1x rám.
Pozn.: Poškozeno.
o autorovi: 1887-1950
Narodil se ve Střebsku u Příbrami. Začínal jako malíř pokojů, kde svůj talent uplatnil při restaurování fresek na několika zámcích. Studoval na AVU v Praze u prof. Pirnera, Bukovace a Schweigera. Podnikl několik studijních cest po Evropě. Ve své tvorbě se zabýval hlavně faunou. Vytvořil ilustrace do učebnic i encyklopedie. Ve své tvorbě krajinářské se inspiroval přírodou Polabí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč