6x litografie, 47x35 cm, signováno vlevo dole, volné listy.
Pozn.: Vydal B. Kočí, 1901, obsahuje předmluvu od Karla B. Mádla, zadní část desek chybí, poškozeno - okraje listů někde otrhány, přední část desek ušpiněná.
o autorovi: 1857 – 1905
Malíř, ilustrátor. Studoval na AVU v Praze historickou malbu u Antonína Lhoty a Jana Sweertse, posléze na vídeňské akademii u Josefa Matyáše Trenkwalda. Vyšel z mánesovského romantismu, postupně přešel k nazarenismu a secesi. Patřil ke generaci Národního divadla. Působil jako profesor kreslení na Uměleckoprůmyslové škole v Praze a na VUT v Brně. Věnoval se také časopisecké ilustraci. Jeho práce se nalézají ve sbírkách GVU v Ostravě a MG v Brně, v Kutné Hoře bylo zřízeno Muzeum Felixe Jeneweina.