Ferdinand  Kamba - Kytice ve džbánku

Olej na plátně, 56x43 cm, signováno vpravo dole Kamba, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1907 - 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

17365. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:28.03.2018 22:36:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč