Ferdinand  Kamba - Pražský hrad

Olej na plátně. 70x115 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1907 - 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

303336. Pražský hrad
Dražba ukončena:24.01.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč