Ferdinand  Kamba - U cirkusu

Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Kamba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

54799. U cirkusu
Dražba ukončena:28.01.2021 19:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč