Ferdinand Kamba

39765. Zátiší s konvicí a ovocem

popis: Olej na plátně. 58x90 cm. Signováno vpravo dole Kamba. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1992
Narodil se v Kuřimi u Brna. Malíř a profesor v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:26:32

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč