Ferdinand Kamba

39765. Zátiší s konvicí a ovocem

popis: Olej na plátně. 58x90 cm. Signováno vpravo dole Kamba. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1992
Narodil se v Kuřimi u Brna. Malíř a profesor v Praze.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 600 Kč