Ferdinand Kotvald - Kytice v bílém džbánku

Olej na kartonu, 35x25 cm, signováno vpravo dole F. Kotvald, rám, zaskleno.

1898, Vyškov na Hané
Studoval doma i v zahraničí (Paříž, Itálie, Jugoslávie). Vystavoval hojně na našem území.

3390. Kytice v bílém džbánku
Dražba ukončena:26.11.2015 20:51:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč