Ferdinand Kotvald - Před domem

Olej na kartonu, 35x25 cm, signováno vlevo dole Kotvald 35, rám, zaskleno.

1898, Vyškov na Hané
Studoval doma i v zahraničí (Paříž, Itálie, Jugoslávie). Vystavoval hojně na našem území.

3397. Před domem
Dražba ukončena:26.11.2015 20:55:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 100 Kč