Ferdinand Adámek - Ve sněhové vánici

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vlevo dole Adámek Ferd. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 – 1975
Narodil se v Praze. Malíř a grafik, studoval UMPRUM v Praze u profesorů Dítěte, Hofbauera, Špilara, Kysely, Wachsmana. Člen moravského Spolku výtvarných umělců v Moravské Ostravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000

63752. Ve sněhové vánici
Dražba ukončena:26.08.2021 23:02:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč