Ferdinand Engelmüller - Říp

Akvarel. 26x30 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu potvrzení pravosti syna autora.

o autorovi: 1867, Praha - 1924, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

40041. Říp
Dražba ukončena:30.01.2020 20:06:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč