Ferdinand Engelmüller - U vody

Kresba, 21x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Engellmüller. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1867, Praha - 1924, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

52871. U vody
Dražba ukončena:25.11.2020 21:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč