Ferdinand Hirt and Sohn. - Soubor 2 architektonických litografií

Litografie, 64x79 cm, vydal Verlag von Ferdinand Hirt and Sohn., Leipzig, volný list podložený plátnem.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Ferdinand Hirt and Sohn.
13064. Soubor 2 architektonických litografií
Dražba ukončena:11.10.2017 22:15:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:1 400 Kč