Ferdinand  Kamba - Lev

Olej na plátně, 30x44 cm. Signováno vpravo dole Kamba. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

27324. Lev
Dražba ukončena:31.01.2019 19:38:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč