Ferdinand Kotvald - Bohatá kytice

Olej na sololitu, 76x63 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rámováno.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

46411. Bohatá kytice
Dražba ukončena:25.06.2020 19:15:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč