Ferdinand Kotvald

54631. Kytice

popis: Olej na sololitu, 76x63 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rámováno.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč